Marcowa korekta rozkładu jazdy oraz remonty na linii

W dniu 13.03.2016r. wchodzi w życie marcowa korekta rozkładu jazdy. Zapraszam do zapoznania się z nowym rozkładem jazdy, który został Państwu udostępniony w Panelu Pasażera. Jednocześnie proszę zwrócić uwagę na terminy kursowania każdego z pociągów, aby uniknąć ewentualnych utrudnień w podróży.
remonty newsfotoW ciągu najbliższych miesięcy podróżnych czekają utrudnienia spowodowane remontami na szlaku. Wprowadzona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa na odcinkach Mostówka – Wyszków oraz Przetycz – Ostrołęka.
PKP Polskie Linie Kolejowe pomiędzy 18 kwietnia a 20 maja będą prowadzić prace na 10-kilometrowym odcinku Przetycz – Pasieki. Wymienione zostaną szyny, nawierzchnia na przejeździe w Starym Bosewie, podkłady oraz rozjazd. Tor zostanie także poddany regulacji. Inwestycja wyniesie 5mln zł. i pozwoli na zwiększenie prędkości szlakowej z 50km/h do 80km/h i skrócenie czasu przejazdu. W okresie 21-22 maja będą prowadzone także prace na odcinku Mostówka – Wyszków.
W ubiegłym roku w podobny sposób odświeżono odcinek Pasieki – Gierwaty (z 60km/h do 80km/h), zmodernizowano przejazd kolejowy oraz wymieniono płyty na przystanku w Goworowie.